Пост опубликован: January 5, 2018 в 9:41 am

Якими особливостями володіють універсальні карти оплати?

Якими особливостями володіють універсальні карти оплати?

Споживча практика показує, що універсальні карти стали використовуватися повсюдно. Пояснити це можна тим, що вони дуже зручні в застосуванні, а також надають масу можливостей своїм власникам. Ключовою гідністю універсальних карт оплати http://www.kemo.ru/technologies/mobile_payments є те, що вони підходять для будь-яких операторів стільникового зв’язку.

Зручна активація

Існує кілька способів використання даних карт. Наприклад, багато споживачів вважають за краще відправляти SMS-повідомлення, тому що це швидко і не становить особливих клопотів. Крім того, існує варіант активації на веб-сайті. Вся необхідна інформація вказується безпосередньо на універсальних картах.

Кілька слів про операторів

Примітно, що ця система платежів є універсальною і дуже гнучкою. Варто відзначити, що вона підтримує внесення коштів на депозит у наступних компаніях:

 • «Білайн»;
 • «МТС»;
 • «Мегафон».
  Універсальні карти дозволяють оплачувати не тільки стільниковий зв’язок, але також і інтернет від різних провайдерів. Завдяки цьому з’явилася можливість внесення коштів на депозит відразу декількох абонентських номерів.

  Персоналізація

  Сучасні методи виробництва дозволяють зробити будь-який дизайн з урахуванням всіх вимог клієнта. Тут мається на увазі використання всіляких зображень, а також розташування текстової та графічної інформації.

  Придбати універсальні карти можна за демократичною ціною. Крім того, сучасна мережа оплати постійно розширюється, що надає цілий ряд додаткових послуг для внесення депозитних коштів і оплати всіляких послуг. В цьому і полягають особливості універсальних карт.

Нет комментариев

Комментировать