Пост опубликован: December 25, 2017 в 3:46 pm

Що потрібно знати про ретропроводке

Що потрібно знати про ретропроводке

Ретропроводка користується популярністю серед споживачів. Її зазвичай використовують в заміських будинках, котеджах. Особливість виробу в тому, що воно вкладається не в штроби, а по поверхні стін. При цьому ретропроводка http://rs-electro.ru/categories/bironi-retroprovodka фіксується на відстані приблизно в 10 мм від поверхні за допомогою спеціальних клемник. При цьому коробка встановлюється в легкодоступному місці.

Важливі моменти

Серед переваг ретропроводкі варто виділити:

 • Естетичність. Виріб має привабливий зовнішній вигляд, представлено на ринку в широкому асортименті форм, текстур, колірних рішень.
 • Практичність. Укладання ретропроводки не займає багато часу. Установка виключає трудомісткі процеси, такі як штроблення, забивання дірок і так далі. Провід знаходиться на поверхні стін, це дозволяє швидко здійснювати ремонт електромережі, проводити різного роду регламентні роботи.
 • Універсальність. Встановлювати ретропроводку можна не тільки в дерев’яних будинках, вона буде чудово виглядати в будь-яких будівлях, приміщення в яких виконані в стилі ретро.

  Кілька слів про монтаж

  • Керамічні барила необхідно фіксувати на відстані в 4 см від розподільних коробок, вимикачів та інших приладів.
  • Якщо установка проводу здійснюється в горизонтальному положенні, то ізолятори необхідно монтувати через кожні 40 см, в іншому випадку кабель буде провисати, зіпсується загальний вигляд.
  • При вертикальній установці варто витримувати відстань між ізоляторами в 50 см.
   Ретропроводка красива, безпечна і унікальна. Її вартість цілком доступна. Виріб здатен прикрасити інтер’єр в сільському стилі, додасть оформлення приміщення якоїсь родзинки.

Нет комментариев

Комментировать